HaberlerGündemGaziantep'te uyuşturucu operasyonu: 37 tutuklama

Gaziantep'te uyuşturucu operasyonu: 37 tutuklama

​Gaziantep polisi, son bir hafta içerisinde yürüttüğü operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yapan 109 şüpheliyi gözaltına aldı.

Gaziantep'te uyuşturucu operasyonu: 37 tutuklama

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Uyuşturucu Madde Kullanmak, Bulundurmak ve Ticareti" yapan sokak satıcılarına (torbacı) yönelik olarak son bir haftada yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verildi.

Açıklamada, Uyuşturucu Madde Ticareti yapan 109 şüphelinin gözaltına alındığı ve işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildiği ifade edildi.

Adli mercilere sevk edilen 37 kişinin tutuklandığı belirtilen açıklamada, 23 şüphelinin ise hakkında  adli kontrol tedbiri uygulandığı kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER