HaberlerGündemGaziantep'te uyuşturucu operasyonu: 37 tutuklama

Gaziantep'te uyuşturucu operasyonu: 37 tutuklama

​Gaziantep polisi, son bir hafta içerisinde yürüttüğü operasyonlarda uyuşturucu madde ticareti yapan 109 şüpheliyi gözaltına aldı.

Gaziantep'te uyuşturucu operasyonu: 37 tutuklama

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Uyuşturucu Madde Kullanmak, Bulundurmak ve Ticareti" yapan sokak satıcılarına (torbacı) yönelik olarak son bir haftada yapılan çalışmalarla ilgili bilgi verildi.

Açıklamada, Uyuşturucu Madde Ticareti yapan 109 şüphelinin gözaltına alındığı ve işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edildiği ifade edildi.

Adli mercilere sevk edilen 37 kişinin tutuklandığı belirtilen açıklamada, 23 şüphelinin ise hakkında  adli kontrol tedbiri uygulandığı kaydedildi.  

İLGİLİ HABERLER

Kilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldüKilitli parke tesisinin çatısında çıkan yangın güçlükle söndürüldüEBA adı kullanılarak dolandırıcılık uyarısıEBA adı kullanılarak dolandırıcılık uyarısıTürkiye Karasularına itilen 105 düzensiz göçmen kurtarıldıTürkiye Karasularına itilen 105 düzensiz göçmen kurtarıldıİçişleri Bakanlığından 81 ile "haftalık tematik denetim" genelgesiİçişleri Bakanlığından 81 ile "haftalık tematik denetim" genelgesiVali Yerlikaya: Şehrimizin mavi kategoriye ulaştırmak için hep birlikte çalışıyoruz Vali Yerlikaya: Şehrimizin mavi kategoriye ulaştırmak için hep birlikte çalışıyoruz
SIRADAKİ HABER