HaberlerGündemGaziantep’te tefecilere operasyon düzenlendi

Gaziantep’te tefecilere operasyon düzenlendi

Gaziantep’te tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda çok sayıda senet, pos cihazı, kredi kartı ve nakdi para ele geçirilirken 4 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep’te tefecilere operasyon düzenlendi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, tefecilik suçunu önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, “Pos Tefeciliği” yapıldığı tespit edilen 4 işyerine operasyon düzenlendiği ifade edildi.

Operasyonda işyerlerinde yapılan aramada, 10 alacak-verecek kayıtlarının tutulduğu borç defteri, 25 adet telefon, 3 adet pos cihazı, 2 adet bilgisayar, çeşitli banka ve kişilere ait kredi kartları ile çek ve senetler ele geçirildi.

Gözaltına alınan 4 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER