HaberlerGündemGaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

Gaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

Gaziantep’te tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda pos cihazı, kredi kartı ve nakdi para ele geçirilirken 5 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, tefecilik suçunu önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Türkiye genelinde eş zamanlı tefecilik yapan şahısların yakalanmasına yönelik “Pos Tefeciliği” yapıldığı tespit edilen 4 işyerine operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda, Ö.D, A,T, N.C, A.Ö. ve O.Ö’nün gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 24 adet post cihazı, çok miktarda pos slipleri, bir adet kaşe, 4 adet bilgisayar, bir adet hard disk, bir adet tabanca, 36 adet fişek, 92 adet üzerlerinde şifre olan farklı kişiler adına ait kredi kartları, tefecilikten elde edildiği değerlendirilen yüklü miktarda para, 2 adet kaçak telefon ele geçirildiği bildirildi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER