HaberlerGündemGaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

Gaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

Gaziantep’te tefecilere yönelik düzenlenen operasyonda pos cihazı, kredi kartı ve nakdi para ele geçirilirken 5 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep’te tefeci operasyonu: 5 gözaltı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, tefecilik suçunu önlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Türkiye genelinde eş zamanlı tefecilik yapan şahısların yakalanmasına yönelik “Pos Tefeciliği” yapıldığı tespit edilen 4 işyerine operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda, Ö.D, A,T, N.C, A.Ö. ve O.Ö’nün gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, 24 adet post cihazı, çok miktarda pos slipleri, bir adet kaşe, 4 adet bilgisayar, bir adet hard disk, bir adet tabanca, 36 adet fişek, 92 adet üzerlerinde şifre olan farklı kişiler adına ait kredi kartları, tefecilikten elde edildiği değerlendirilen yüklü miktarda para, 2 adet kaçak telefon ele geçirildiği bildirildi.

Gözaltına alınan 5 şüpheli, ifadeleri alınmak üzere İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER