HaberlerGündemGaziantep’te tarlada erkek cesedi bulundu

Gaziantep’te tarlada erkek cesedi bulundu

Gaziantep’te çobanlar buğday tarlasında elektrik direğinin yanında Necmettin Topal'ın cesedini buldu.

Gaziantep’te tarlada erkek cesedi bulundu

Olay, Nurdağı ilçesi Nogaylar Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre, Deretarla mevkiinde koyun otlatan çobanlar, buğday ekili tarlada elektrik direğinin yanında bir kişinin hareketsiz yattığını görünce durumu jandarmaya bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekipleri yaptıkları kontrolde yerde hareketsiz yatan kişinin vefat ettiğini belirledi.

Jandarma ekipleri de yaptıkları incelemede cesedin Necmettin Topal’a (29) ait olduğunu tespit etti. Elektrik akımına kapılıp öldüğü tahmin edilen Topal'ın cenazesi, jandarma tarafından yapılan incelemenin ardından otopsi işlemleri yapılmak üzere Gaziantep Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER