HaberlerGündemGaziantep’te sosyal tesislerin sayısı artıyor

Gaziantep’te sosyal tesislerin sayısı artıyor

Gaziantep’te içinde taziye evi, Kur’an kursu ve el sanatları atölyelerinin yer aldığı sosyal tesis düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Gaziantep’te sosyal tesislerin sayısı artıyor

Şahinbey Belediyesi sosyal tesis ağına bir yenisini daha ekleyerek kırsal mahallelerinden olan Sarıkaya Mahallesine yaptığı sosyal tesisi vatandaşın hizmetine sundu.

Sarıkaya Mahallesine yapılan sosyal tesisin açılışında konuşan AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel, belediyelerin insana dokunan hizmetler yaptığına dikkat çekti.

Şahinbey Belediyesi’nin Şahinbey ilçesinin her köşesinde yaptığı hizmetlerle var olduğunu ifade eden Yüksel, “Bu anlamda Şahinbey Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum. Gaziantep olarak belediyelerimizin hizmet anlayışı ve çalışmaları anlamında çok şanslı bir iliz. Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkamil Belediye Başkanlarımız Türkiye ortalamasının üzerinde hizmetler yapıyorlar ve insanımıza dokunuyorlar.” dedi.

MHP Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan da Şahinbey Belediyesi’nin hizmet yarışında en önde gittiğini söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise Gaziantep’in tüm ilçelerinin farklı ihtiyaçları olduğunu ve bu ihtiyaçları karşılamaya çalıştıklarını ifade etti.

Şahinbey İlçe Kaymakamı Tahir Şahin de şehrin her noktasına insan hayatına dokunan hizmetler götürüldüğünü belirtti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu da belediyeler olarak çiftçilere önemli destekler verildiğini belirterek Sarıkaya Mahallesine yaptıkları hizmetleri anlattı.

Şahinbey İlçe Müftüsü Necati Şafak ise Dünyada bırakılan eserlerin önemine dikkat çekti.

Yapılan konuşmaların ardından Sarıkaya Sosyal Tesisi’nin açılışı dualarla yapıldı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER