HaberlerGündemGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası

Gaziantep’te hafa sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 487 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildiği belirtildi.

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 487 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, sokağa çıkma kısıtlaması boyunca yapılan denetimlerde, sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal edenlere idari işlem uygulandığı bildirildi.

Açıklamada, “27 Şubat günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 487, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden  47 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 150 şahıs ise ikaz edilmiştir.” denildi.

Denetimlerde 315 işyerinin de denetlendiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER