HaberlerGündemGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara para cezası

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara para cezası

Gaziantep’te hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle yaklaşık 2 bin kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasına uymayanlara para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, cuma günü saat 21.00’de başlayan ve bugün saat 05.00’te sona eren sokağa çıkma kısıtlaması boyunca kent genelinde denetimlerin yapıldığı belirtildi.

Denetimlerde yasaktan istisna tutulan kişilerin dışında sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal ettikleri gerekçesiyle bin 94 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

Öte yandan, 83 kişiye de sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle para cezası uygulandığı aktarıldı.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı
SIRADAKİ HABER