HaberlerGündemGaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 948 kişiye para cezası

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 948 kişiye para cezası

Gaziantep’te hafa sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 948 kişiye idari işlem uygulanarak para cezası verildi.

Gaziantep’te sokağa çıkma kısıtlamasına uymayan 948 kişiye para cezası

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, sokağa çıkma kısıtlamasında yapılan denetimlerde, sokağa çıkarak kısıtlamayı ihlal edenlere idari işlem uygulandığı bildirildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 948 kişiye sokağa çıkma yasağını ihlal ettikleri ve 5 kişiye de sosyal mesafe ile maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulanarak para cezası verildiği belirtildi.

Maske ve sosyal mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 138 kişinin ise ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, 344 işyerinin de denetlendiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Sit alanı ne demek?Sit alanı ne demek?Diyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyorDiyarbakır sokaklarında asfalt çalışmaları devam ediyorBağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyaretiBağlar Belediyesinden evi yanan aileye moral ve destek ziyareti​Zekât fitre ve infak yapacaklar muhtaç aileler için çabuk davranmalı​Zekât fitre ve infak yapacaklar muhtaç aileler için çabuk davranmalıMeteoroloji: Hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar mevsim normalleri altında seyredecekMeteoroloji: Hava sıcaklıkları hafta ortasına kadar mevsim normalleri altında seyredecek
SIRADAKİ HABER