HaberlerGündemGaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Gaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından sağlık çalışanlarına aşure ikramında bulunuldu.

Gaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Şahinbey Belediyesi pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına “kardeşliğin ve paylaşmanın bereketi” olan aşure ikramında bulundu.

Toplum sağlığı için özverili bir şekilde Covid-19’a karşı mücadele eden sağlık çalışanlarının her zaman yanında olan Şahinbey Belediyesi, sağlık çalışanları için aşure hazırladı. Hazırlanan aşureler Şahinbey Belediyesi ekipleri tarafından hastanelerde ve sağlık birimlerindeki sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, halkın sağlığı için özveriyle çalışan sağlık personeline moral desteği vermek istediklerin belirtti.

“Sağlık çalışanlarımıza moral vermek istedik”

Tahmazoğlu, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın simgelerinden birisi olan aşure geleneğini içerisinde bulunduğumuz Coronavirus salgını dolayısıyla sağlık çalışanlarımıza ulaştırdık. Bu zorlu süreçte canını dişine takarak kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarımıza moral desteği vermek istedik. Sağlık çalışanlarımız toplum için kendilerini siper etmiş durumdalar. Bizim de sağlık çalışanlarımıza destek vermemiz gerekiyor. Coronavirus tedbirlerine uyursak, onların da yüklerini hafifletiriz ve bu virüsü yeneriz. Şahinbey Belediyesi olarak her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında ve hizmetindeyiz. Gösterdikleri yoğun çaba nedeniyle kendilerine teşekkür ederim.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER