HaberlerGündemGaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Gaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından sağlık çalışanlarına aşure ikramında bulunuldu.

Gaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Şahinbey Belediyesi pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına “kardeşliğin ve paylaşmanın bereketi” olan aşure ikramında bulundu.

Toplum sağlığı için özverili bir şekilde Covid-19’a karşı mücadele eden sağlık çalışanlarının her zaman yanında olan Şahinbey Belediyesi, sağlık çalışanları için aşure hazırladı. Hazırlanan aşureler Şahinbey Belediyesi ekipleri tarafından hastanelerde ve sağlık birimlerindeki sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, halkın sağlığı için özveriyle çalışan sağlık personeline moral desteği vermek istediklerin belirtti.

“Sağlık çalışanlarımıza moral vermek istedik”

Tahmazoğlu, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın simgelerinden birisi olan aşure geleneğini içerisinde bulunduğumuz Coronavirus salgını dolayısıyla sağlık çalışanlarımıza ulaştırdık. Bu zorlu süreçte canını dişine takarak kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarımıza moral desteği vermek istedik. Sağlık çalışanlarımız toplum için kendilerini siper etmiş durumdalar. Bizim de sağlık çalışanlarımıza destek vermemiz gerekiyor. Coronavirus tedbirlerine uyursak, onların da yüklerini hafifletiriz ve bu virüsü yeneriz. Şahinbey Belediyesi olarak her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında ve hizmetindeyiz. Gösterdikleri yoğun çaba nedeniyle kendilerine teşekkür ederim.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER