HaberlerGündemGaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Gaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından sağlık çalışanlarına aşure ikramında bulunuldu.

Gaziantep’te sağlık çalışanlarına aşure dağıtıldı

Şahinbey Belediyesi pandemi sürecinde fedakârca çalışan sağlık çalışanlarına “kardeşliğin ve paylaşmanın bereketi” olan aşure ikramında bulundu.

Toplum sağlığı için özverili bir şekilde Covid-19’a karşı mücadele eden sağlık çalışanlarının her zaman yanında olan Şahinbey Belediyesi, sağlık çalışanları için aşure hazırladı. Hazırlanan aşureler Şahinbey Belediyesi ekipleri tarafından hastanelerde ve sağlık birimlerindeki sağlık çalışanlarına ikram edildi.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, halkın sağlığı için özveriyle çalışan sağlık personeline moral desteği vermek istediklerin belirtti.

“Sağlık çalışanlarımıza moral vermek istedik”

Tahmazoğlu, “Birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışmanın simgelerinden birisi olan aşure geleneğini içerisinde bulunduğumuz Coronavirus salgını dolayısıyla sağlık çalışanlarımıza ulaştırdık. Bu zorlu süreçte canını dişine takarak kahramanca mücadele veren sağlık çalışanlarımıza moral desteği vermek istedik. Sağlık çalışanlarımız toplum için kendilerini siper etmiş durumdalar. Bizim de sağlık çalışanlarımıza destek vermemiz gerekiyor. Coronavirus tedbirlerine uyursak, onların da yüklerini hafifletiriz ve bu virüsü yeneriz. Şahinbey Belediyesi olarak her zaman sağlık çalışanlarımızın yanında ve hizmetindeyiz. Gösterdikleri yoğun çaba nedeniyle kendilerine teşekkür ederim.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandı
SIRADAKİ HABER