HaberlerGündemGaziantep’te kültür ve spor merkezinin temeli atıldı

Gaziantep’te kültür ve spor merkezinin temeli atıldı

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından Mavikent Mahallesinde yaptırılacak olan Mavikent Kültür ve Spor Merkezi’nin temelleri düzenlenen törenle atıldı.

Gaziantep’te kültür ve spor merkezinin temeli atıldı

Düzenlenen törende konuşan TBMM İdare Amiri AK Parti Gaziantep Milletvekili Ali Şahin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile 1994 yılında başlayan belediyecilik anlayışının Gaziantep’te de çok güçlü bir şekilde hayat bulduğunu söyledi.

Mavikent Kültür ve Spor Merkezinin hayırlara vesile olmasını dileyen Şahin, “Kendi beceriksizliğini örtmek için İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Şahinbey Belediyesinin dağıtmakta olduğu 50 bin tableti sorgulamaya kalktı. Şahinbey Belediyesi 30 bin tableti dağıttı 20 bin tabletin de dağıtımına başladı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ne yaptı? 40 bin tablet sözü verdiler, 20 bin sipariş verdiler, dağıttıkları tablet sıfır. Henüz dağıtılmış tablet yok ama biz bu şehirde 60 bin tableti dağıttık. Sadece Şahinbey Belediyemiz 30 bin tableti dağıttı. 20 bin tabletin dağıtımına da başladılar.” dedi.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Ahmet Uzer de yapılan projelerin Türkiye çapında ses getirdiğini ifade etti.

AK Parti Gaziantep Milletvekilli Mehmet Sait Kirazoğlu da yapılan hizmetlerin bölge halkının yaşamını olumlu yönde farklılaştırdığını belirtti.

AK Parti Gaziantep Milletvekili Müslüm Yüksel de yapılan kültür merkezinin Mavikent’in çok ciddi bir ihtiyacını karşılayacağına dikkat çekti.

MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan da yaptığı projelerden dolayı Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür etti.

Gaziantep Vali Yardımcısı Nihat Karabiber de yapılan çalışmaların kentsel dönüşüm anlamında çok önemli olduğunu ifade etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ise Mavikent’in özel bir mahalle olduğunu belirterek ilçede yaptıkları hizmeti anlattı.

Yapılan konuşmaların ardından Mavikent Kültür ve Spor Merkezi’nin temelleri atıldı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER