HaberlerGündemGaziantep’te iş yerinden hırsızlık yapan 2 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te iş yerinden hırsızlık yapan 2 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te bir iş yerinden hırsızlık yapan ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 2 şüpheli tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep’te iş yerinden hırsızlık yapan 2 şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Bey Mahallesi’ndeki bir iş yerinde meydana gelen hırsızlık olayının aydınlatılması ve faillerinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında işyerinin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen 2 şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen 2 şüphelinin mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER