HaberlerGündemGaziantep’te hırsızlık yapan 7 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te hırsızlık yapan 7 şüpheli tutuklandı

Gaziantep’te otomobil, motosiklet çalan ve güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği belirlenen 29 şüpheliden 7’si tutuklanarak cezaevine konuldu.

Gaziantep’te hırsızlık yapan 7 şüpheli tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kentte meydana gelen hırsızlık olaylarının aydınlatılmasına ve faillerinin yakalanmasına yönelik çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hırsızlık olaylarının meydana geldiği bölgedeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu şüphelilerin kimliklerinin belirlendiği bildirildi.

Şüphelilerin 8 otomobil ve 10 motosiklet çaldıkları tespit edildiği belirtilen açıklamada, adresleri belirlenen 29 şüphelinin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ifade edildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 7’sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu belirtildi.

Şüphelilerden birinin hırsızlık suçundan 20 yıl hapis cezasının olduğu tespit edildi.

Öte yandan, Nizip ilçesinde meydana gelen 2 motosiklet hırsızlığı olayını gerçekleştiren ve 31 suç kaydı bulunan M.T’nin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı ve sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER