HaberlerGündemGaziantep'te havaya ateş açan 9 kişi yakalandı

Gaziantep'te havaya ateş açan 9 kişi yakalandı

Gaziantep'te yılbaşı gecesinde kutlama amaçlı havaya silahla ateş açan 9 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Gaziantep'te havaya ateş açan 9 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, yılbaşı gecesi kent genelinde denetimlerin yapıldığı belirtildi.

Silahla havaya ateş açan 9 kişinin gözaltına alındığı denetimlerde, 12 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 4 adet kurusıkı tabanca ve çok sayıda havai fişek ele geçirildiği bildirildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül de sosyal medya hesabından İl Emniyet Müdürlüğünün yazılı açıklamasını alıntılayarak şunları söyledi:

“Silahla havaya ateş edilmesi yasak olduğu gibi Gaziantep’te havai fişek atılması da yasaklanmıştı. Buna uymayanlara adli ve idari işlemin dışında gürültü kirliliğinden 48 Bin TL cezai işlem uygulanmaktadır. Vatandaşımızın huzurunu kaçıranlarla kararlı mücadelemiz devam edecek.”

İLGİLİ HABERLER

Kar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldıKar temizlerken çatıda mahsur kalan kişi düşmekten kurtarıldı​İBB Metrobüs seferlerinde ve otobüs tabelalarında güncelleme yapacak​İBB Metrobüs seferlerinde ve otobüs tabelalarında güncelleme yapacakBATÜ öğrencisi Polonya’da şampiyon olduBATÜ öğrencisi Polonya’da şampiyon olduSibirya soğuklarında hareket halindeki araçlar dondu, ısınmak için zorlanan araç alev aldıSibirya soğuklarında hareket halindeki araçlar dondu, ısınmak için zorlanan araç alev aldıAdıyaman'da kapalı köy ve mezra yollarını açma çalışmaları devam ediyorAdıyaman'da kapalı köy ve mezra yollarını açma çalışmaları devam ediyor
SIRADAKİ HABER