HaberlerGündemGaziantep'te havaya ateş açan 9 kişi yakalandı

Gaziantep'te havaya ateş açan 9 kişi yakalandı

Gaziantep'te yılbaşı gecesinde kutlama amaçlı havaya silahla ateş açan 9 kişi düzenlenen operasyonla gözaltına alındı.

Gaziantep'te havaya ateş açan 9 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, yılbaşı gecesi kent genelinde denetimlerin yapıldığı belirtildi.

Silahla havaya ateş açan 9 kişinin gözaltına alındığı denetimlerde, 12 adet ruhsatsız tabanca, 3 adet ruhsatsız tüfek, 4 adet kurusıkı tabanca ve çok sayıda havai fişek ele geçirildiği bildirildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül de sosyal medya hesabından İl Emniyet Müdürlüğünün yazılı açıklamasını alıntılayarak şunları söyledi:

“Silahla havaya ateş edilmesi yasak olduğu gibi Gaziantep’te havai fişek atılması da yasaklanmıştı. Buna uymayanlara adli ve idari işlemin dışında gürültü kirliliğinden 48 Bin TL cezai işlem uygulanmaktadır. Vatandaşımızın huzurunu kaçıranlarla kararlı mücadelemiz devam edecek.”

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER