HaberlerGündemGaziantep'te hastaneden hırsızlık yapan şüpheli gözaltına alındı

Gaziantep'te hastaneden hırsızlık yapan şüpheli gözaltına alındı

Gaziantep'te bir hastanenin acil servisindeki bilgisayar kasasını çalan şüpheli, güvenlik kamerası kayıtlarından kimliği tespit edilerek yakalandı.

Gaziantep'te hastaneden hırsızlık yapan şüpheli gözaltına alındı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesi İncilikaya Mahallesi'ndeki bir hastanenin acil servisinde bulunan bilgisayar kasasını çalan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında hastanenin güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu kimliği belirlenen İ.S.Y'nin düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Öte yandan, Nizip ilçesinde 2 ev ve bir işyerinden meydana gelen hırsızlık olayı ile ilgili de 4 şüpheli gözaltına alındı.

Şüphelilerin adreslerinde yapılan aramada, bir monitör, bir kayıt cihazı, bir cep telefonu, 18 kiloluk 4 teneke süzme bal ve 6 teneke zeytinyağı ele geçirildiği ifade edildi.

Şüphelilerin emniyetteki işlemlerinin devam ettiği ifade belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER