HaberlerGündemGaziantep’te esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Gaziantep’te esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi

Gaziantep’te 2 adrese düzenlenen operasyonda 4 kilo 704 gram esrar ve 6 bin 235 adet uyuşturucu hap ele geçirilirken 4 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep’te esrar ve uyuşturucu hap ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ilçesi Türkmenler ve Beydilli mahallelerinde 2 adrese operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda adreslerde yapılan aramalarda, 4 kilo 704 gram esrar ve 6 bin 235 adet uyuşturucu hap, 2 adet tabanca ve 12 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildiği bildirildi.

Operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli hakkında ise işlem başlatıldığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER