HaberlerGündemGaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 501 kişiye para cezası

Gaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 501 kişiye para cezası

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 501 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 501 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 124 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları ve maske takmadıkları, bir kişiye karantina hükümlerine aykırı davrandığı ve 376 kişiye de sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

Maske takma ve sosyal mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 45 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde 219 işyerinin denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Ruhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandıRuhsatsız silah ve uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandıDİSKİ, donan şebekelere müdahale ettiDİSKİ, donan şebekelere müdahale ettiHabur Sınır Kapısında binlerce kaçak sigara ve yüzlerce cep telefonu ele geçirildiHabur Sınır Kapısında binlerce kaçak sigara ve yüzlerce cep telefonu ele geçirildiElâzığ Valisi depremzedeleri ziyaret ettiElâzığ Valisi depremzedeleri ziyaret ettiKüffar Fransız askerlerin katlettiği tesettür şehidi: Mehmet KamilKüffar Fransız askerlerin katlettiği tesettür şehidi: Mehmet Kamil
SIRADAKİ HABER