HaberlerGündemGaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 412 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 414 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 128 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları ve maske takmadıkları, 5 kişiye karantina hükümlerine aykırı davrandıkları ve 281 kişiye de sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

maske takma ve sosyal mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 92 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde 243 işyerinin denetlendiği ve işyerlerinde her hangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER