HaberlerGündemGaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te sosyal mesafeye uymadıkları, maske takmadıkları ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 412 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep'te Covid-19 kurallarını ihlal eden 414 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında kentte gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 128 kişiye sosyal mesafeye uymadıkları ve maske takmadıkları, 5 kişiye karantina hükümlerine aykırı davrandıkları ve 281 kişiye de sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları gerekçesiyle para cezası verildiği bildirildi.

maske takma ve sosyal mesafe kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 92 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde 243 işyerinin denetlendiği ve işyerlerinde her hangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiBitlis'te bazı bölgeler bir yıllık "Özel güvenlik bölgesi" ilan edildiKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıKarda mahsur kalan hamile kadın hastaneye ulaştırıldıCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken'i kabul ettiDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıDAİŞ operasyonunda 3 zanlı tutuklandıSokağa çıkma kısıtlaması başladıSokağa çıkma kısıtlaması başladı
SIRADAKİ HABER