HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 288 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 288 kişiye para cezası

Gaziantep'te sosyal mesafe, maske kuralını ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 288 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 288 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında yapılan denetimlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda Covid-19 önlemleri kapsamında dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verilen açıklamada, “15 Mart günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 180, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 108 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 352 şahıs ise ikaz edilmiştir.” denildi.

Denetimlerde ayrıca bin 386 işyeri denetlendiği bildirildi. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER