HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 263 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 263 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması, sosyal mesafe, maske ve karantina gibi Covid-19 kurallarını ihlal ettikleri gerekçesiyle 494 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarını ihlal eden 263 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında yapılan denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, 151 kişiye ünü sokağa çıkma yasağını, 107 kişiye sosyal mesafe ve maske kuralını ve 5 kişiye de karantina hükümlerine aykırı davrandıkları gerekçesiyle idari yaptırım uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ve maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 50 kişinin ikaz edildiği ifade edilen açıklamada, denetimlerde 192 işyerinin de denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER