HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 647 kişiye idari işlem uygulandı

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 647 kişiye idari işlem uygulandı

Coronavirus vakalarının arttığı Gaziantep’te gerçekleştirilen denetimlerde maske ve sosyal mesafe takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 647 kişiye idari işlem uygulandı.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 647 kişiye idari işlem uygulandı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, Coronavirus tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 647 kişiye idari işlem uygulandığı bildirildi.

Ayrıca karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirtilen 20 kişiye idari işlem yapıldığı, denetlenen 443 iş yerinde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Meteoroloji'den kuvvetli buzlanma ve don uyarısıMeteoroloji'den kuvvetli buzlanma ve don uyarısıTürkiye'den Yunan Başpiskopos'a "İslam dini" tepkisiTürkiye'den Yunan Başpiskopos'a "İslam dini" tepkisiHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiHafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sona erdiMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıMeteorolojiden Bitlis için fırtına ve çığ uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısı
SIRADAKİ HABER