HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 647 kişiye idari işlem uygulandı

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 647 kişiye idari işlem uygulandı

Coronavirus vakalarının arttığı Gaziantep’te gerçekleştirilen denetimlerde maske ve sosyal mesafe takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 647 kişiye idari işlem uygulandı.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 647 kişiye idari işlem uygulandı

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde sosyal mesafe ve maske denetimlerinin devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerde, Coronavirus tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve maske takma kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 647 kişiye idari işlem uygulandığı bildirildi.

Ayrıca karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirtilen 20 kişiye idari işlem yapıldığı, denetlenen 443 iş yerinde ise herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER