HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması başta olmak üzere sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 414 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtilerek bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verildi.

Denetimlerde, 344 kişiye sokağa çıkma yasağını, 70 kişiye de sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ve maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 189 kişinin ikaz edildiği ve 273 işyerinin de denetlendiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER