HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması başta olmak üzere sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 414 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtilerek bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verildi.

Denetimlerde, 344 kişiye sokağa çıkma yasağını, 70 kişiye de sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ve maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 189 kişinin ikaz edildiği ve 273 işyerinin de denetlendiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Helikopter kazası sonrası dünyadan taziye mesajlarıHelikopter kazası sonrası dünyadan taziye mesajları Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum"Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!Cougar tipi helikopterlerin ilk kazası değil!Şırnak'ta askeri araç devrildi: 11 yaralıŞırnak'ta askeri araç devrildi: 11 yaralıBakan Hulusi Akar ve beraberindeki komutanlar helikopterin düştüğü bölgeye gittiBakan Hulusi Akar ve beraberindeki komutanlar helikopterin düştüğü bölgeye gitti
SIRADAKİ HABER