HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması başta olmak üzere sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 414 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 414 kişiye para cezası

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin aralıksız devam ettiği belirtilerek bu kapsamda dün gerçekleştirilen denetimlerle ilgili bilgi verildi.

Denetimlerde, 344 kişiye sokağa çıkma yasağını, 70 kişiye de sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulanarak para cezası verildiği bildirildi.

Sosyal mesafe ve maske kuralını ilk kez ihlal ettikleri tespit edilen 189 kişinin ikaz edildiği ve 273 işyerinin de denetlendiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER