HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 371 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 371 kişiye para cezası

Gaziantep'te sokağa çıkma kısıtlaması başta olmak üzere sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle 371 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 371 kişiye para cezası

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerin devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “18 Şubat günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 214, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 157 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 256 şahıs ise ikaz edilmiştir.” denildi.

Denetimlerde 300 işyerinin de denetlendiği belirtildi.

İLGİLİ HABERLER

Barış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiBarış Pınarı Bölgesi'ne 28 tır insani yardım gönderildiSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorSiirt'in Güres Caddesi modern ve güzel bir görünüme kavuşuyorReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıReyhanlı sınırında DAİŞ mensubu bir kişi yakalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGaziantep’te gençlik merkezlerinden yüzbinlerce kişi faydalandıGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’daGençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu Ağrı’da
SIRADAKİ HABER