HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 258 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 258 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerde sosyal mesafe ve maske takma kuralı ile sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 258 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 258 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında Covid-19 denetimlerinin aralıksız bir şekilde devam ettiği belirtildi.

Testi pozitif çıkan, karantina hükümlerine aykırı davrandığı belirtilen bir kişiye idari işlem yapıldığı ve yurda yerleştirildiği belirtilen açıklamada, 145 kişiye sokağa çıkma yasağını, 113 kişiye sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ettikleri gerekçesiyle idari işlem uygulanarak cezai işlem uygulandığı bildirildi.

Denetimlerde bin iş yerinin denetlendiği belirtilen açıklamada, sosyal mesafe ve maske kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen bin 236 kişinin ise ikaz edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER