HaberlerGündemGaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 115 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 115 kişiye para cezası

Gaziantep’te Covid-19 önlemleri kapsamında gerçekleştirilen denetimlerde sosyal mesafe ve maske takma kuralı ile sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri gerekçesiyle 115 kişiye para cezası verildi.

Gaziantep’te Covid-19 kurallarına uymayan 115 kişiye para cezası

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Covid-19 önlemleri kapsamında Covid-19 denetimlerinin aralıksız devam ettiği belirtildi.

Açıklamada, “21 Mart günü sokağa çıkma yasağını ihlalden eden 108, sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal eden 107 şahsa idari yaptırım uygulanmış, maske ve mesafe kuralını ilk kez ihlal ettiği tespit edilen 525 şahıs ise ikaz edilmiş, ayrıca 786 işyeri denetlenmiştir.” denildi.  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER