HaberlerGündemGaziantep'te Covid-19 hastaları için çağrı merkezi kuruldu

Gaziantep'te Covid-19 hastaları için çağrı merkezi kuruldu

Gaziantep’te Şahinbey Belediyesi tarafından kurulan çağrı merkezinde Covid-19 hastaları aranarak taleplerine göre ihtiyaçları karşılanıyor.

Gaziantep'te Covid-19 hastaları için çağrı merkezi kuruldu

Şahinbey Belediyesi, Coronavirus pandemisinden dolayı kurduğu çağrı merkezi sistemi ile Covid-19’a yakalanan ve evlerinde karantinada bulunan vatandaşları günlük arayarak taleplerini soruyor.

Çağrı merkezinde görevli Şahinbey Belediyesi personeli, karantinada bulunan vatandaşları arayıp sıcak yemek ve gıda paketi talebini alıyor ve ihtiyaca göre ekipler yönlendiriliyor.

Covid-19 nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’nin de hassas bir dönemden geçtiğine işaret eden Mehmet Tahmazoğlu, “Bu süreçte vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Sağlık Müdürlüğünden günlük olarak alınan isim listeleri belediyemiz bünyesinde oluşturduğumuz çağrı merkezi ile aranıyor. Coronavirus’ten dolayı evde karantinada olan vatandaşlarımıza sıcak yemek veya talepleri doğrultusunda gıda paketi dağıtımı gerçekleştiriliyor. Şahinbey Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiCumhurbaşkanı Erdoğan, Dış Politika Değerlendirme Toplantısına başkanlık ettiTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıTürkiye gemisi Nijerya açıklarında kaçırıldıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak’ta birçok bölgeye girişler bir yıl süreyle yasaklandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıŞırnak İl Milli Eğitim Müdürü Nazan Şener asaleten atandıİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepkiİletişim Başkanı Altun’tan “militan” söylemine tepki
SIRADAKİ HABER