HaberlerGündemGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 429 kişi yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 429 kişi yakalandı

Gaziantep’te gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 429 şüpheli yakalanırken uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 353 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 429 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde asayiş uygulamasının yanı sıra uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlar gerçekleştirildiği belirtildi.

Bu kapsamda 12-15 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 429 şüphelinin yakalandığı belirtildi.

Uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda 353 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 46’sının tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda uyuşturucu, silah ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği belirtildi.

Öte yandan, Şehitkamil ilçesi Kayaönü Mahallesinde bir işyerinde yapılan aramada, bir adet tabanca, tarihi eser olduğu değerlendirilen 6 sikke, küp parçaları, bir adet kılınç ile bir miktar uyuşturucu madde ele geçirildiği ve bir şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Bitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıBitlis'te tır ile kamyonet çarpıştı: Bir yaralıTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüTel Rifat bölgesinde saldırı girişiminde bulunan 7 PKK/YPG'li öldürüldüİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıİTTİHADUL ULEMA: Müslümanlar kendi evlerini koruduğu gibi Kudüs'ü de korumalıDiyarbakır ÖNDER'den mescit karşıtlığına tepkiDiyarbakır ÖNDER'den mescit karşıtlığına tepkiDiyarbakır'da kaza: 5 ölü 3 yaralıDiyarbakır'da kaza: 5 ölü 3 yaralı
SIRADAKİ HABER