HaberlerGündemGaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı

Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında hırsızlık, uyuşturucu ve gasp gibi çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı.

Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 326 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 31 Aralık-3 Ocak tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulamasının yapıldığı belirtildi.

Denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 326 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 276 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 34’ünün tutuklandığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Dışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiDışişleri Bakanlığından Yunanistan'a "İyon Denizi" tepkisiİzmir'de art arda depremler yaşandıİzmir'de art arda depremler yaşandıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıKarda mahsur kalan çobanlar ve koyun sürüsü kurtarıldıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıDiyarbakır'da zincirleme trafik kazasıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısıMeteoroloji'den 11 il için kar yağışı uyarısı
SIRADAKİ HABER