HaberlerGündemGaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 310 şüpheli yakalandı

Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 310 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından kent genelinde gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 310 şüpheli yakalandı.

Gaziantep'te çeşitli suçlardan aranan 310 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 22-26 Aralık tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulaması yapıldığı belirtildi.

Denetimlerde, çeşitli suçlardan aranan 310 şüpheli yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda ise 91 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 22’sinin tutuklandığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER