HaberlerGündemGaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 201 kişi yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 201 kişi yakalandı

Gaziantep’te gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 201 şüpheli yakalandı.

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 201 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, 11-12 Şubat tarihlerinde kent genelinde asayiş uygulaması yapıldığı belirtildi.

Asayiş uygulamalarında çeşitli suçlardan aranan 201 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uygulamalarda silah, bıçak, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemelerin ele geçirildiği bildirildi.

Uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik operasyonlarda gerçekleştirildiği belirtilen açıklamada, operasyonlarda 135 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 18’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER