HaberlerGündemGaziantep'te av tüfeğiyle gasb yapan şahıs tutuklandı

Gaziantep'te av tüfeğiyle gasb yapan şahıs tutuklandı

Gaziantep'te av tüfeğiyle yaraladıkları kişileri gasbeden ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan şahıs tutuklandı.

Gaziantep'te av tüfeğiyle gasb yapan şahıs tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şahinbey ve Şehitkamil ilçesinin Belkıs, Kahvelipınar ve Yeşilevler mahallelerinde av tüfeği göstermek ve av tüfeğiyle yaralamak suretiyle 3 kişiyi gasbeden şüphelinin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu polis tarafından kimliği belirlenen şüphelinin, evine düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından şüphelinin sevk edildiği adliyede çıkarıldığı nöbetçi sulh ceza hakimliği tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Güvenlik kamerası görüntülerinde zanlının motosikletle şahısların yanına yaklaştığı, av tüfeğiyle yaralama ve sonrasında kaçma anı yer alıyor.

Öte yandan, Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde 9-15 Şubat 2021 tarihleri arasında meydana gelen 2 kapkaç, bir yankesicilik ve bir dolandırıcılık olaylarını gerçekleştiren şüphelilerin yakalanması için çalışma başlatıldığı belirtildi.

Çalışma kapsamında çevredeki güvenlik kamerası kayıtlarının incelenmesi sonucu polis tarafından kimliği belirlenen 5 şüphelinin, evlerine düzenlenen operasyonla gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından şüphelilerin sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Liseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıLiseli öğrencilerin “Siyer Yarışması” heyecanıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladıGaziantep Valiliği “16 yaşındaki çocuğa darp iddiası”nı yalanladı​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdır​Eğitim Bir-Sen Malatya Şubesi: 28 Şubat darbesinin sivil ayağıyla da hesaplaşılmalıdırTürkiye'de 71 kişi daha Covid-19 nedeniyle vefat ettiTürkiye'de 71 kişi daha Covid-19 nedeniyle vefat etti​Vaka sayılarının yüksek olduğu Malatya’da toplu taşıma araçları tıka basa dolu​Vaka sayılarının yüksek olduğu Malatya’da toplu taşıma araçları tıka basa dolu
SIRADAKİ HABER