HaberlerGündemGaziantep’te aranan 177 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te aranan 177 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 177 şüpheli gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında yakalanarak gözaltına alındı.

Gaziantep’te aranan 177 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde 22-23 Mart tarihlerinde asayiş uygulaması gerçekleştirildiği belirtildi.

Asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 177 şüphelinin yakalandığı, uyuşturucu satıcıları ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 165 şüphelinin de gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 20’sinin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik yapılan operasyonlarda, silah, mermi, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği bildirildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER