HaberlerGündemGaziantep’te aranan 164 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te aranan 164 şüpheli yakalandı

Gaziantep’te çeşitli suçlardan aranan 164 şüpheli gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında yakalandı.

Gaziantep’te aranan 164 şüpheli yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kent genelinde 17-18 Mart tarihlerinde asayiş uygulaması gerçekleştirildiği belirtildi.

Gerçekleştirilen asayiş uygulamalarında, çeşitli suçlardan aranan 164 şüphelinin yakalandığı belirtilen açıklamada, uyuşturucu satıcıları ve hırsızlık şüphelilerine yönelik düzenlenen operasyonlarda da 185 şüphelinin gözaltına alındığı bildirildi.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden 35’inin tutuklanarak cezaevine konulduğu ifade edildi.

Asayiş uygulamalarında, uyuşturucu satıcılarına ve hırsızlık şüphelilerine yönelik yapılan operasyonlarda, silah, mermi, uyuşturucu ve çeşitli çalıntı malzemeler ele geçirildiği bildirildi. 

Öte yandan, 1-16 Mart tarihleri arasında yapılan çalışmalarda ise Şahinbey ve Şehitkamil ilçelerinde 6 işyerinden, 10 evden, bir araçtan olmak üzere toplam 19 hırsızlık olayı aydınlatıldı.

Hırsızlık olaylarını gerçekleştiren ve düzenlenen operasyonla gözaltına alınan 16 şüpheliden 10'u tutuklandı.

Ayrıca, Şehitkamil ilçesinde şüphe üzerine durdurulan bir araçta yapılan aramada da araca gizlenmiş 2 bin 580 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirilirken 2 şüpheli gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER