HaberlerGündemGaziantep’te 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep'te uyuşturucu sevkiyatı yapan 2 araçta 9 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken 2 şüpheli de gözaltına alındı.

Gaziantep’te 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kente uyuşturucu sevkiyatı yapacağı tespit edilen 2 aracın yapılan çalışmalar sonucu yakalandığı belirtildi.

Araçlarda yapılan aramada 9 kilogram sentetik uyuşturucunun ele geçirildiği belirtilen açıklamada, “İlimiz kuzey otoban gişelerinde bir araçta yapılan aramada 5 kilo metamfetamin (ateş-buz) maddesi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili derinleştirilerek yapılan araştırmada ilimize yine farklı bir araç ile uyuşturucu madde getirileceğinin tespit edilmesi üzerine, söz konusu araç ilimiz doğu otoban girişinde durdurulmuş yapılan aramada 4 kilo metamfetamin maddesi daha ele geçirilmiştir. Her iki araçta yapılan aramalarda toplam 9 kilo metamfetamin maddesi ele geçirilerek konu ile ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli şahıs hakkında tahkikat başlatılmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER