HaberlerGündemGaziantep’te 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep'te uyuşturucu sevkiyatı yapan 2 araçta 9 kilogram sentetik uyuşturucu ele geçirilirken 2 şüpheli de gözaltına alındı.

Gaziantep’te 9 kilogram uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, kente uyuşturucu sevkiyatı yapacağı tespit edilen 2 aracın yapılan çalışmalar sonucu yakalandığı belirtildi.

Araçlarda yapılan aramada 9 kilogram sentetik uyuşturucunun ele geçirildiği belirtilen açıklamada, “İlimiz kuzey otoban gişelerinde bir araçta yapılan aramada 5 kilo metamfetamin (ateş-buz) maddesi ele geçirilmiştir. Ele geçirilen uyuşturucu madde ile ilgili derinleştirilerek yapılan araştırmada ilimize yine farklı bir araç ile uyuşturucu madde getirileceğinin tespit edilmesi üzerine, söz konusu araç ilimiz doğu otoban girişinde durdurulmuş yapılan aramada 4 kilo metamfetamin maddesi daha ele geçirilmiştir. Her iki araçta yapılan aramalarda toplam 9 kilo metamfetamin maddesi ele geçirilerek konu ile ilgili gözaltına alınan 2 şüpheli şahıs hakkında tahkikat başlatılmıştır.” denildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER