HaberlerGündemGaziantep’te 70 ton kaçak kömür ele geçirildi

Gaziantep’te 70 ton kaçak kömür ele geçirildi

Gaziantep’te kaçak kömür satışı yaptıkları gerekçesiyle işyerlerine düzenlenen operasyonda menşei belirsiz 70 ton kaçak kömür ele geçirilirken iş yeri sahiplerine cezai işlem uygulandı.

Gaziantep’te 70 ton kaçak kömür ele geçirildi

Şehitkamil ilçesi Karacaoğlan Mahallesinde “Katı Yakıt Satış İzin Belgesi” olmadan faaliyet yürüten iş yerlerine Büyükşehir Belediyesi zabıta ekipleri tarafından operasyon düzenlendi.

Operasyon sonrası açıklamalarda bulunan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Dr. Cafer Yılmaz, kış mevsiminde şehrin havasını korumayı hedeflediklerine dikkat çekti.

Yılmaz, “Havamızı korumak bizim en önemli görevlerimiz arasında yer alıyor. Zabıta ekiplerimiz, 7 gün 24 rt saat görevinin başında. Katı yakıt ve hava kirliliği denetimlerimiz olumsuz hava şartlarına rağmen şehrimizin dört bir yanında saha ekiplerimiz nezaretinde sürüyor.” dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER