HaberlerGündemGaziantep’te 53 kilo esrar ele geçirildi

Gaziantep’te 53 kilo esrar ele geçirildi

Gaziantep’te polisin dur ihtarına uymayarak kaçan ve kovalamaca sonucu durdurulan araçta 53 kilo esrar ele geçirilirken 2 kişi gözaltına alındı.

Gaziantep’te 53 kilo esrar ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, İslahiye Emniyet Müdürlüğü ekiplerinin İslahiye ilçesine yüklü miktarda uyuşturucu getirileceği bilgisine ulaştığı belirtildi.

İlçe girişinde uygulama noktası oluşturan polis, şüpheli gördüğü araçları durdurarak arama yaptı. Sabah saatlerinde uygulama noktasına gelen ve plakası açıklanmayan bir araç polisin “dur” ihtarına uymayarak kaçmaya başladı.

Kovalamaca sonucu durdurulan araçta yapılan aramada, 53 kilo esrar ele geçirildi. Araçta bulunan M.A. ve M.H. gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER