HaberlerGündemGaziantep’te 31 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te 31 kilo uyuşturucu ele geçirildi

Gaziantep’te evlere düzenlenen operasyonda 31 kilo uyuşturucu ele geçirilirken 4 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep’te 31 kilo uyuşturucu ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Şehitkamil ilçesinin Mevlana, Hasırcıoğlu ve Hacıbaba mahallelerinde 4 eve operasyon düzenlendiği belirtildi.

Operasyonda evlerde yapılan aramada, 31 kilo uyuşturucu, bir adet hassas terazi ve uyuşturucu ticaretinden elde edildiği tahmin edilen bir miktar paranın ele geçirildiği bildirildi.

Operasyonda gözaltına alınan 4 şüphelinin emniyetteki işlemlerinin ardından sağlık kontrolünden geçirilerek adliyeye sevk edildiği ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER