HaberlerGündemGaziantep'te 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

Gaziantep'te 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

Gaziantep’te bir tır'da yapılan aramada 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirilirken, tır sürücüsü de gözaltına alındı.

Gaziantep'te 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Adana-Gaziantep karayolu serbest bölge kavşağında bir tır'ın şüphe üzerine durdurulduğu belirtildi.

Tırda yapılan aramada, 26 adet fiber tank içerisinde 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildiği ve sürücünün de gözaltına alındığı bildirildi.

124 adet gümrük kaçağı telefon ele geçirildi

Öte yandan, Şahinbey ilçesi Şahintepe Mahallesinde şüphe üzerine durdurulan bir şahsın elinde bulunan poşet içerisinde ve evinde yapılan aramalarda 124 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi.

Cep telefonlarına el konulurken şüpheli gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER