HaberlerGündemGaziantep'te 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

Gaziantep'te 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

Gaziantep’te bir tır'da yapılan aramada 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirilirken, tır sürücüsü de gözaltına alındı.

Gaziantep'te 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildi

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Adana-Gaziantep karayolu serbest bölge kavşağında bir tır'ın şüphe üzerine durdurulduğu belirtildi.

Tırda yapılan aramada, 26 adet fiber tank içerisinde 26 ton kaçak akaryakıt ele geçirildiği ve sürücünün de gözaltına alındığı bildirildi.

124 adet gümrük kaçağı telefon ele geçirildi

Öte yandan, Şahinbey ilçesi Şahintepe Mahallesinde şüphe üzerine durdurulan bir şahsın elinde bulunan poşet içerisinde ve evinde yapılan aramalarda 124 adet gümrük kaçağı cep telefonu ele geçirildi.

Cep telefonlarına el konulurken şüpheli gözaltına alındı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER