HaberlerGündemGaziantep’te 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Gaziantep’te 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Gaziantep'in Şehitkâmil ilçesinde uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan araçta yapılan aramada ele geçirilen 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ile ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı.

Gaziantep’te 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildi

Konuyla ilgili İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan yazılı açıklamada, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin, çalışmalarına devam ettiği belirtildi.

Bu kapsamda Şehitkâmil ilçesi uygulama noktasında şüphe üzerine durdurulan? bir araçta yapılan aramada, 2 bin 700 paket gümrük kaçağı sigara ele geçirildiği bildirildi.

Sigaralara el konulurken 2 şüphelinin gözaltına alındığı ifade edildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER