HaberlerGündemGazeteciler Demokrasi Platformu"nun iftarında buluştu

Gazeteciler Demokrasi Platformu"nun iftarında buluştu

Sakarya Demokrasi ve Gelişim Platformu bir gurup gazeteciyi iftarda ağırladı.

Gazeteciler Demokrasi Platformu"nun iftarında buluştu
Sakarya Demokrasi ve Gelişim Platformu bir gurup gazeteciyi iftarda ağırladı.

İftara, Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, başkan vekili Murat Aygun, 2. Başkan Duran Savaş, Doğan Haber Ajansı Sakarya Temsilcisi Zafer Tokuş, Zaman Gazetesi Temsilcisi Fikret Altıalay, Medyabar.com. haber sitesi editörü Aziz Güvener, muhabir Azim Çelik, Netgaste.com yöneticisi Necdet Başoğlu, Çark Dergisi sahibi Cengiz Olgaç, gazeteci Recai Yüksel, Osman Arslan, platform basın sorumlusu Salih Taş katıldı.

Nezih bir ortamda geçen iftarda gazeteciler birbirleri ile sohbet etme imkanı buldu. Sakarya Demokrasi ve Gelişim Platformu Başkanı Remzi Çinemre, gruplar halinde gazetecilerle iftarda bir araya geldiklerini söyledi. Mübarek Ramazan’ın manevi atmosferini iftarda gazetecilerle birlikte de yaşamak istediklerini vurgulayan Çinemre, "Daha öncede bir kaç grup gazeteci arkadaşımızı iftarda ağırladık. Katılımlarından dolayı herkese teşekkür ediyorum. Teveccüh gösterdiler. " dedi.

Çinemre, platformun da basın gibi demokrasinin güçlenmesi için çalıştığını vurguladı. Bu arada iftarda engellemeler sebebiyle yurt dışında yapılan 13. Türkçe Olimpiyatları’ndan da bir özet izlendi. Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur, Türkçe Olimpiyatları’nın Trükiye’de yapılmamasının büyük bir kayıp olduğunu vurguladı.

İLGİLİ HABERLER

Şehadetinin yıl dönümünde Şeyh Abdülkerim ÇevikŞehadetinin yıl dönümünde Şeyh Abdülkerim ÇevikAnkara'da DHKP/C operasyonunda 3 kişi yakalandıAnkara'da DHKP/C operasyonunda 3 kişi yakalandı2020 yılında Diyarbakır itfaiyesi 7 bini aşkın vakaya müdahale etti2020 yılında Diyarbakır itfaiyesi 7 bini aşkın vakaya müdahale ettiGaziantep’te toplantı ve yürüyüş alanları belirlendiGaziantep’te toplantı ve yürüyüş alanları belirlendi​Mardin Milletvekili Demirkaya’dan GAP açıklaması​Mardin Milletvekili Demirkaya’dan GAP açıklaması
SIRADAKİ HABER