HaberlerGündemGazeteci Arda Uskan son yolculuğuna uğurlandı

Gazeteci Arda Uskan son yolculuğuna uğurlandı

Önceki gün karaciğer yetmezliği sebebiyle 67 yaşında yaşamını yitiren Gazeteci Arda Uskan, Teşvikiye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Uskan’ın cenazesine yakınları ve gazeteci arkadaşları katıldı. Türkiye ’nin son 40 yılında çok sayıda gazete ve televizyon kanalında görev yapan Arda Uskan, bir süredir mücadele ettiği karaciğer yetmezliği sebebiyle önceki gün hayatını kaybetmişti. Özellikle 1980’li yıllarda gündem oluşturan haberleriyle bilinen Nok

Gazeteci Arda Uskan son yolculuğuna uğurlandı
Önceki gün karaciğer yetmezliği sebebiyle 67 yaşında yaşamını yitiren Gazeteci Arda Uskan, Teşvikiye Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Uskan’ın cenazesine yakınları ve gazeteci arkadaşları katıldı.

Türkiye ’nin son 40 yılında çok sayıda gazete ve televizyon kanalında görev yapan Arda Uskan, bir süredir mücadele ettiği karaciğer yetmezliği sebebiyle önceki gün hayatını kaybetmişti. Özellikle 1980’li yıllarda gündem oluşturan haberleriyle bilinen Nokta Dergisi’nin yayın yönetmeni olan Uskan’ın cenazesi, Cuma vakti Teşvikiye Camii’nde kılınan namazın ardından Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

Öte yandan, Türkiye’de motorsporlarının gelişmesinde katkısı bulunan ve bu alanda pilot yetiştiren Şerif Yardımcı’nın da Teşvikiye Camii’nde cenaze namazı kılındı. Cenazeye Futbol Federasyonu eski Başkanı Haluk Ulusoy ve spor camiasından bazı isimler katıldı. Yardımcı’nın cenazesi de Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi.

İLGİLİ HABERLER

​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacak​Gazze’de "Malatyalılar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi" yapılacakHatalı sollama kaza getirdiHatalı sollama kaza getirdiDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıDiyarbakır'da Ezan-ı Muhammed-i'nin ilk okunuşunun 1399'uncu yıldönümü kutlandıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıElazığ'da dere ıslah çalışmaları yapıldıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandıİmam hatip öğrencileri TÜBİTAK yarışmasında Türkiye 2’nciliği kazandı
SIRADAKİ HABER