HaberlerGündemGazeteci Ahmet Şık Taksim"deki Olaylarda Yaralandı

Gazeteci Ahmet Şık Taksim"deki Olaylarda Yaralandı

Taksim Gezi Parkı’ndaki olaylar sırasında başından yaralanan gazeteci Ahmet Şık hastaneye kaldırıldı.

Gazeteci Ahmet Şık Taksim"deki Olaylarda Yaralandı
Taksim Gezi Parkı’ndaki olaylar sırasında başından yaralanan gazeteci Ahmet Şık hastaneye kaldırıldı.

Taksim Gezi Parkı’nda eylem yapan ve polisin müdahalesiyle karşılaşan göstericilere çok sayıda kişi destek verdi. Destek verenler arasında gazeteci Ahmet Şık da vardı. Polisin tazyikli su ve gaz bombasıyla müdahale ettiği göstericiler arasında bulunan Şık başından yaralandı. Gazeteci Ahmet Şık, taksiye bindirilerek Taksim İlkyardım Hastanesi’ne kaldırıldı. Başına dikiş atılan Şık’ın bu geceyi hastanede müşahede altında geçireceği belirtildi.

Olaylar sırasında yaralanan göstericilerden birçoğu da Taksim İlkyardım Hastanesi’nde tedavi altına alındı. CHP’li Sezgin Tanruıkulu ve İlhan Cihaner ile oyuncu Mehmet Ali Alabora ve Rıza Kocaoğlu da hastaneye gelerek yaralıların durumları hakkında bilgi aldı.

İLGİLİ HABERLER

Ankara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıAnkara Valiliğinden vatandaşlara "buzlanma ve don" uyarısıÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiÇöken binanın altında kalan kadın hayatını kaybettiMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaMARSU’dan, birer gün arayla aynı aboneye iki fatura haberine ilişkin açıklamaÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıÇöken binanın altında kalan anne ve 3 çocuğu yaralandıMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyorMalatya'da kardan kapanan yolların açılması için çalışma sürüyor
SIRADAKİ HABER