HaberlerGündemGazeteci Ahmet Genç"in Mutlu Günü

Gazeteci Ahmet Genç"in Mutlu Günü

İhlas Haber Ajansı (İHA) Ağrı İl Temsilcisi Ahmet Genç, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Bilgihan Gökçe ile birleştirdi.

Gazeteci Ahmet Genç"in Mutlu Günü
İhlas Haber Ajansı (İHA) Ağrı İl Temsilcisi Ahmet Genç, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Bilgihan Gökçe ile birleştirdi.

İhlas Haber Ajansı (İHA) Ağrı İl Temsilcisi Ahmet Genç ve Bilgihan Gökçe çiftinin nikah şahitliğini AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Vali Vekili Ercan Ateş, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Cesim Gökçe, İhlas Haber Ajansı Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz ve Ağrı Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Alaettin Aslan yaptı. Düğün merasiminde Ahmet Genç’i meslektaşları yalnız bırakmazken, genç çift nikah töreninin ardından halaylar eşliğinde arkadaşları ile birlikte doyasıya eğlendiler.

İLGİLİ HABERLER

Tarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüTarihi Kumkapı Balıkçıları: Müsilaj sebebiyle satışlarımız yüzde 60 düştüMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıMardin Ovasında ikinci ürün olan mısır ekim mesaisi yüksek girdi maliyetlerinin gölgesinde başladıŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiŞehitler Kervanı Platformu Başkanı Çelik: Mursi, ABD ve Avrupa'nın talimatıyla şehid edildiMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandıMardin-Midyat bölünmüş yol yapımına başlandı​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması​ İnşaat firmasına yapılan operasyonun ardından mağdurlar ve avukatlarından basın açıklaması
SIRADAKİ HABER