HaberlerGündemGasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Gasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Malatya Valiliğinden yapılan açıklamada, Yeşilyurt ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda görevli şahsın cep telefonunu gasp edip post cihazına zarar veren 2 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

Gasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Yapılan açıklamada, 3 gün önce Yeşilyurt İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan Görgü Mahallesi'ndeki akaryakıt istasyonda görevli şahsın cep telefonunu gasp ederek, istasyonda bulunan pos cihazına zarar veren İ.Ç. ve T.Ö. adlı şüphelilerin yakalandığı kaydedildi.

Yakalanan şüphelilerin üzerlerinden 6 gram metamfetamin, bir gram kubar esrar ve 16 gram kenevir tohumunun ele geçirildiği, şüphelilerden İ.Ç’nin 8, T.Ö’nün ise 14 ayrı suçtan, sabıka kayıtlarının olduğu tespit edildiği belirtilen açıklamada, gasp edilen cep telefonunun ise sahibine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER