HaberlerGündemGasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Gasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Malatya Valiliğinden yapılan açıklamada, Yeşilyurt ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda görevli şahsın cep telefonunu gasp edip post cihazına zarar veren 2 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

Gasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Yapılan açıklamada, 3 gün önce Yeşilyurt İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan Görgü Mahallesi'ndeki akaryakıt istasyonda görevli şahsın cep telefonunu gasp ederek, istasyonda bulunan pos cihazına zarar veren İ.Ç. ve T.Ö. adlı şüphelilerin yakalandığı kaydedildi.

Yakalanan şüphelilerin üzerlerinden 6 gram metamfetamin, bir gram kubar esrar ve 16 gram kenevir tohumunun ele geçirildiği, şüphelilerden İ.Ç’nin 8, T.Ö’nün ise 14 ayrı suçtan, sabıka kayıtlarının olduğu tespit edildiği belirtilen açıklamada, gasp edilen cep telefonunun ise sahibine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER