HaberlerGündemGasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Gasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Malatya Valiliğinden yapılan açıklamada, Yeşilyurt ilçesindeki bir akaryakıt istasyonunda görevli şahsın cep telefonunu gasp edip post cihazına zarar veren 2 şüphelinin yakalandığı bildirildi.

Gasptan gözaltına alınan 2 şüphelinin 22 suç kaydının olduğu ortaya çıktı

Yapılan açıklamada, 3 gün önce Yeşilyurt İlçe Jandarma Komutanlığı sorumluluk alanında bulunan Görgü Mahallesi'ndeki akaryakıt istasyonda görevli şahsın cep telefonunu gasp ederek, istasyonda bulunan pos cihazına zarar veren İ.Ç. ve T.Ö. adlı şüphelilerin yakalandığı kaydedildi.

Yakalanan şüphelilerin üzerlerinden 6 gram metamfetamin, bir gram kubar esrar ve 16 gram kenevir tohumunun ele geçirildiği, şüphelilerden İ.Ç’nin 8, T.Ö’nün ise 14 ayrı suçtan, sabıka kayıtlarının olduğu tespit edildiği belirtilen açıklamada, gasp edilen cep telefonunun ise sahibine teslim edildiği kaydedildi.

İLGİLİ HABERLER

Heyelanın kapattığı yol açıldıHeyelanın kapattığı yol açıldıYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorYoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle Bingöl'ün çevre illeriyle ulaşımı sağlanamıyorMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacakMalatya'da 90 yaş ve üzeri vatandaşların CoronoVac aşıları evlerinde yapılacakŞanlıurfalı öğrenci Caribou Matematik yarışmasında dünya birincisi olduŞanlıurfalı öğrenci Caribou Matematik yarışmasında dünya birincisi olduKırmızı ışıkta bekleyen otomobil yandıKırmızı ışıkta bekleyen otomobil yandı
SIRADAKİ HABER