HaberlerGündemGara'da vurulan Aydın Köse'nin acı haberi ailesine verildi

Gara'da vurulan Aydın Köse'nin acı haberi ailesine verildi

​Irak'ın Gara Bölgesindeki mağarada PKK tarafından katledilen 13 kişiden biri olan Aydın Köse'nin (35) acı haberi ailesine iletildi.

Gara'da vurulan Aydın Köse'nin acı haberi ailesine verildi

Adıyaman'ın Kahta ilçesinde ikamet eden Köse ailesinin 6 çocuğundan 4'üncüsü olan Aydın Köse Pençe Kartal-2 Harekâtında kaçırılarak alıkonulmuş daha sonra katledilen 13 kişiden biri olarak mağarada bulunmuştu.

Kahta Yavuz Selim Mahallesi'nde oturan ailesine Kahta Kaymakamı Abdil Koç, İlçe emniyet Müdürü Oray Yeniay ve Belediye Başkanı İbrahim Halil Turanlı tarafından haber verildi.

Vali Çuhadar'dan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Eli kanlı hain terör örgütü PKK’nın katlettiği 13 şehidimiz arasında yer alan hemşehrimiz sivil şehidimiz Aydın Köse’ye Allah'tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine sabırlar diliyorum. Allah ülkemize ve milletimize bir daha böyle acılar göstermesin. Milletimizin başı sağolsun." dedi.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER