HaberlerGündemGara'da katledilen son kişinin kimliği de belirlendi

Gara'da katledilen son kişinin kimliği de belirlendi

Gara bölgesinde PKK tarafından katledilen 13 kişiden kimliği belirlenemeyen şahsın Irak vatandaşı Jotyar Muhsin Hussein olduğu tespit edildi.

Gara'da katledilen son kişinin kimliği de belirlendi

Önceki yıllarda PKK tarafından kaçırılan ve aralarında asker ve polisin de bulunduğu 13 kişinin, 10 Şubat tarihinde, Gara bölgesinde yakın mesafeden katledildiği açıklanmıştı.

Malatya Adli Tıp Kurumu'nda yapılan teşhis ve tespit çalışmaları neticesinde, 12 kişinin kimlik tespiti yapılırken, kalan bir kişinin ise kimlik tespit çalışmaları sürüyordu.

Bugün Malatya Valiliğinden yapılan açıklamada, Adli Tıp Kurumu'nda kimliği belirlenemeyen şahıs için devam eden teşhis ve tespit çalışmaları neticesinde, şahsın Irak vatandaşı Jotyar Muhsin Hussein olduğunun tespit edildiği ve naaşının Irak'tan gelen ailesi nezaretinde defnedilmek üzere ülkesine gönderildiği kaydedildi. 

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER