HaberlerGündemFÜSEM kursunu tamamlayanlar sertifikalarını aldı

FÜSEM kursunu tamamlayanlar sertifikalarını aldı

Fırat Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FÜSEM) ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü iş birliği ile Cad Eğitim Sertifika Programı düzenlendi.

FÜSEM kursunu tamamlayanlar sertifikalarını aldı
Fırat Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (FÜSEM) ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü iş birliği ile Cad Eğitim Sertifika Programı düzenlendi.

Fırat Kalkınma Ajansı'nın '2013 Teknik Destek Projesi' kapsamında düzenlenen sertifika eğitim programı törenine, Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdülkadir Kandemir, Fırat Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Yrd. Doç. Dr. Çetin Gençer’in yanı sıra çok sayıda davetli ve kursiyer katıldı.

Sertifika dağıtım töreni öncesinde açıklamada bulunan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdülkadir Kandemir, projenin amacının personelin teknik altyapısının ve donanımını geliştirmek olduğunu söyledi. Kandemir, “Kurumsal teknik altyapımız bu eğitimler sonrasında güçlendirilecek. Böylelikle kentsel dönüşüm ve yapı denetim sisteminin daha sağlıklı bir şekilde yürütülmesine imkân tanınmış olacaktır.” dedi.

Tören sonunda, eğitime katılan kursiyerler Çevre Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir Kandemir ve Fırat Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi Müdürü Yrd. Doç Dr. Çetin Gençer’in elinden sertifikalarını aldı.

İLGİLİ HABERLER

12 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 94 gözaltı kararı12 ilde göçmen kaçakçılığı operasyonu: 94 gözaltı kararıGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduVIP kelimesinin anlamı nedir? VIP'nin açılımı nedir?VIP kelimesinin anlamı nedir? VIP'nin açılımı nedir?
SIRADAKİ HABER