HaberlerGündemFü Öğrencileri Mezuniyetlerini Kutladı

Fü Öğrencileri Mezuniyetlerini Kutladı

Fırat Üniversitesi (FÜ) Sağlık Yüksekokulu öğrencileri mezuniyetlerini kutladı.

Fü Öğrencileri Mezuniyetlerini Kutladı
Fırat Üniversitesi (FÜ) Sağlık Yüksekokulu öğrencileri mezuniyetlerini kutladı.

FÜ Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen mezuniyet törenine, Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Alli, Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Özkan, FÜ Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Said Berilgen, FÜ yöneticileri, öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı. Rektör Demirdağ, mezun olan öğrencilerin her birinin mezun olduktan sonra FÜ'yü temsil edeceğini belirterek mezun öğrencilere, ileriki yaşamlarında başarılar diledi.

Elazığ Sağlık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Yusuf Özkan ise, sağlık hizmetlerinin en iyi şekilde yerine getirilmesinde temel unsurlardan olan ebe ve hemşirelerin güç çalışma koşullarına rağmen disiplinli, özverili, hoşgörülü ve şefkatli tutumlarıyla sağlık ekibinin temel taşlarından biri olduğunu ifade etti.

Mezun öğrenciler adına bir konuşma yapan Sağlık Yüksekokulu Bölüm Birincisi Rukiye Budunoğlu, mezunlar olarak dünyada kutsal sayılan bir mesleği yapmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

Konuşmaların ardından dereceye giren mezun öğrencilere, mezuniyet belgeleri verildi. Tören, kep atma töreniyle son buldu.

İLGİLİ HABERLER

Gaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiGaziantep’te 25 kilo sentetik uyuşturucu ele geçirildiUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıUyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 9 şüpheli tutuklandıMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduMardin kırsalında patlayıcı yapımında kullanılan oksijen tüpü bulunduVIP kelimesinin anlamı nedir? VIP'nin açılımı nedir?VIP kelimesinin anlamı nedir? VIP'nin açılımı nedir?Kanaat önderi Salih Günaydın’ın ismi okula verildiKanaat önderi Salih Günaydın’ın ismi okula verildi
SIRADAKİ HABER