HaberlerGündemFormula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

Formula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

Formula 1 yarışları öncesinde Formula 1 resmi Twitter hesabından paylaşılan ve üzerinde cinsi sapkınların sembollerinin bulunduğu kask tepki çekti.

Formula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

9 yıl aradan sonra Türkiye'nin yeniden ev sahipliği yaptığı yarışların finali yarın gerçekleştirilecek. Yarış öncesinde Formula 1'in resmi sosyal medya hesabında "Özel Çeşitlilik" temasıyla paylaşılan ve cinsi sapkınların renkleri ile at figürünün bulunduğu kask, sosyal medya kullanıcılarının büyük tepkisine neden oldu.

Formula 1'in sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma yorum yazan kullanıcılar, yapılan paylaşıma tepki gösterirken Fransa başta olmak üzare batılı ülkelerin İslam'a yönelik saldırıları ve yasaklamalarını kınadı.

Formula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

İLGİLİ HABERLER

Meteorolojiden sağanak ve kar uyarısıMeteorolojiden sağanak ve kar uyarısı100 bin nüfusa düşen haftalık vaka sayısı açıklandı100 bin nüfusa düşen haftalık vaka sayısı açıklandıİçişleri Bakanlığından "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" genelgesiİçişleri Bakanlığından "Risk Gruplarına Göre Alınacak Tedbirler" genelgesiİllerin risk durumu nasıl belirlendi?İllerin risk durumu nasıl belirlendi?Hız denetimi sonucu çok sayıda araç trafikten men edildiHız denetimi sonucu çok sayıda araç trafikten men edildi
SIRADAKİ HABER