HaberlerGündemFormula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

Formula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

Formula 1 yarışları öncesinde Formula 1 resmi Twitter hesabından paylaşılan ve üzerinde cinsi sapkınların sembollerinin bulunduğu kask tepki çekti.

Formula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

9 yıl aradan sonra Türkiye'nin yeniden ev sahipliği yaptığı yarışların finali yarın gerçekleştirilecek. Yarış öncesinde Formula 1'in resmi sosyal medya hesabında "Özel Çeşitlilik" temasıyla paylaşılan ve cinsi sapkınların renkleri ile at figürünün bulunduğu kask, sosyal medya kullanıcılarının büyük tepkisine neden oldu.

Formula 1'in sosyal medya hesabında yaptığı paylaşıma yorum yazan kullanıcılar, yapılan paylaşıma tepki gösterirken Fransa başta olmak üzare batılı ülkelerin İslam'a yönelik saldırıları ve yasaklamalarını kınadı.

Formula 1'in cinsi sapkınlık temalı kaskı sosyal medyada tepkilere neden oldu

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER