HaberlerGündemFıstık bahçesinde çalışan çiftçiye 2 metrelik yılan saldırdı

Fıstık bahçesinde çalışan çiftçiye 2 metrelik yılan saldırdı

Siirt’in Akyamaç köyünde fıstık bahçesinde çalışan çiftçi Emin Kaçar’a yaklaşık 2 metre uzunluğunda bir yılan saldırdı.

Fıstık bahçesinde çalışan çiftçiye 2 metrelik yılan saldırdı

Çiftçi Emin Kaçar, kent merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan Akyamaç köyünde fıstık bahçesinde çalışırken karşısına yılan çıktı.

Kaçar, o anda yaşadığı korku dolu anları ve panikle yılanı nasıl öldürdüğünü şu şekilde anlattı: “Sabah fıstık ağaçlarını budamak için bahçeye geldim, budama işlemini yaptığım sırada birden karşıma bir yılan çıktı. Yılanın üzerime doğru geldiğini gördüğüm için yerden elime aldığım bir sopa ile yılanı öldürmek zorunda kaldım. Çünkü yılan bana zarar verecekti.”  

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER