HaberlerGündemFıstık bahçesinde çalışan çiftçiye 2 metrelik yılan saldırdı

Fıstık bahçesinde çalışan çiftçiye 2 metrelik yılan saldırdı

Siirt’in Akyamaç köyünde fıstık bahçesinde çalışan çiftçi Emin Kaçar’a yaklaşık 2 metre uzunluğunda bir yılan saldırdı.

Fıstık bahçesinde çalışan çiftçiye 2 metrelik yılan saldırdı

Çiftçi Emin Kaçar, kent merkezine 13 kilometre uzaklıkta bulunan Akyamaç köyünde fıstık bahçesinde çalışırken karşısına yılan çıktı.

Kaçar, o anda yaşadığı korku dolu anları ve panikle yılanı nasıl öldürdüğünü şu şekilde anlattı: “Sabah fıstık ağaçlarını budamak için bahçeye geldim, budama işlemini yaptığım sırada birden karşıma bir yılan çıktı. Yılanın üzerime doğru geldiğini gördüğüm için yerden elime aldığım bir sopa ile yılanı öldürmek zorunda kaldım. Çünkü yılan bana zarar verecekti.”  

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER