HaberlerGündemFırtına nedeniyle iş yerleri hasar gördü

Fırtına nedeniyle iş yerleri hasar gördü

Van'da dün akşam saatlerinde başlayan fırtına, gece saatlerinde şiddetini arttırdı. Şiddetli fırtına, Özalp yolu üzerinde bulunan Kömürcüler Sitesi'nde zarara neden oldu.

Fırtına nedeniyle iş yerleri hasar gördü

Oluşan şiddetli fırtınadan dolayı iş yerlerinde maddi hasarın meydana geldiğini belirten Muhammet İkbal Arvas, "Kömür deposu olarak kullandığımız iş yerimiz çöktü ve 2 aracımız altında kaldı. Ama Allah'a hamdolsun kimse zarar görmedi. Maddi hasarlar telafi edilebilir ama olası bir can kaybının telafisi olamazdı. Allah beterinden muhafaza etsin." dedi.

Esnaf, iş yerlerindeki hasarı gidermek için çalışmalarına başladı.

İLGİLİ HABERLER

Şehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıŞehid Hasan'ın babası Mehmet Gökgüz: Azmettiriciler de yargılanmalıMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMısır'daki idam kararları​ Şanlıurfa'da protesto edildiMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyorMevsimlik tarım işçileri insanca bir yaşam istiyor​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​PKK'nin Mersin'de katlettiği muhterem bir alim: Molla Fehim Yönden​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi​Mısır’daki idam kararları Mardin’de protesto edildi
SIRADAKİ HABER