HaberlerGündemFırtına nedeniyle iş yerleri hasar gördü

Fırtına nedeniyle iş yerleri hasar gördü

Van'da dün akşam saatlerinde başlayan fırtına, gece saatlerinde şiddetini arttırdı. Şiddetli fırtına, Özalp yolu üzerinde bulunan Kömürcüler Sitesi'nde zarara neden oldu.

Fırtına nedeniyle iş yerleri hasar gördü

Oluşan şiddetli fırtınadan dolayı iş yerlerinde maddi hasarın meydana geldiğini belirten Muhammet İkbal Arvas, "Kömür deposu olarak kullandığımız iş yerimiz çöktü ve 2 aracımız altında kaldı. Ama Allah'a hamdolsun kimse zarar görmedi. Maddi hasarlar telafi edilebilir ama olası bir can kaybının telafisi olamazdı. Allah beterinden muhafaza etsin." dedi.

Esnaf, iş yerlerindeki hasarı gidermek için çalışmalarına başladı.

İLGİLİ HABERLER

Mardin’de husumetli aileler barıştırıldıMardin’de husumetli aileler barıştırıldıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıUyuşturucu ve hırsızlık operasyonlarında 20 şüpheli tutuklandıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıÇiftçilere sera naylonu dağıtımı yapıldıRamazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Ramazan orucunun niyeti nasıl olmalıdır sahur niyetin yerine geçer mi?Cumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyorCumhurbaşkanlığı Kabinesi yarın toplanıyor
SIRADAKİ HABER